Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa

  • 160 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers

Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa Wenen van 160 m² biedt plaats aan maximaal 8 gasten en heeft een welgelegen locatie op afstand van 4 km tot toeristische attracties zoals de Wirtschaftsuniversität Wien.

Gasten zullen het uitzicht op de tuin waarderen. Deze gesitueerde in Wenen Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens worden ook aangeboden.

Deze villa heeft een eethoek buiten met een waterkoker, een koelkast en een oven. Hua Qiang bevindt zich op slechts 1 km hier vandaan en serveert Chinese gerechten.

Het treinstation Wien Erzherzog-Karl-Strasse ligt op ongeveer 900 meter afstand van de 2-badkamer villa, en Madame Tussauds Wenen bevindt zich binnen 15 minuten met de auto. Het Kunsthistorisches Museum Wien is niet ver van dit vakantiehuis gelegen, en Miriam-Makeba-Gasse busstation is op 10 minuten wandelen ervan. Deze 4-slaapkamer Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa bevindt zich in de 22. Donaustadt wijk van Wenen, op afstand van 7 km van culturele plekken zoals het Österreichisches Museum für angewandte Kunst. Deze accommodatie is gemakkelijk bereikbaar vanaf metrostation Aspernstraße, binnen 15 minuten loopafstand ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa Wenen
Premium Suburb House - Comfortable, Quiet, Beautiful
Mobiele prijsaanbieding

Premium Suburb House - Comfortable, Quiet, Beautiful

9.3
Schitterend 13 beoordelingen
155 m van de accommodatie
USD 385 USD 347
per nacht
House With Good Connection
Mobiele prijsaanbieding

House With Good Connection

9.7
Voortreffelijk 9 beoordelingen
801 m van de accommodatie
USD 190 USD 171
per nacht
Ferienhaus-Wiendonaustadt
Mobiele prijsaanbieding

Ferienhaus-Wiendonaustadt

7.0
Goed 2 beoordelingen
1.8 km van de accommodatie
USD 207 USD 186
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Watersport
    • Fietsen

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Huishouding

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Zonneterras
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Veelgestelde vragen
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa?
      Ja, gratis priveparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa.
    • Welke luchthaven bevindt zich het dichtste bij Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa?
      Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa is op 25 km van de luchthaven Wenen gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 21 minuten rijden.
    • Hoeveel kost een verblijf in Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa?
      Huurprijs bij Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa begint bij €871 per nacht.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Restaurants in de buurt van dit vakantiehuis zijn Restaurant Green restaurant, dat Chinese gerechten (in de nabijheid van de accommodatie) serveert, evenals Nori restaurant beroemd voor Aziatische keuken (op 250 meter afstand).
    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, deze villa heeft een ingerichte kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa?
      Gasten kunnen het Stephansdom bezoeken, gunstig gelegen op 7 km afstand van Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ajo Family House With Free Parking - Self-Check-In Villa Wenen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten